XV FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

       

         W dniu 22.11.2017r. w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wólce Niedźwiedzkiej odbył się XV FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ.   

Patronat  nad konkursem objęli:

europoseł Pan Stanisław Ożóg,

Burmistrz Miasta i Gminy Sokołów Małopolski Pan Andrzej Ożóg.  

Celem konkursu było:

prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów,

propagowanie nauki języków obcych poprzez formę piosenki,

promowanie aktywności twórczej wśród młodzieży.

            W rywalizacji wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów województwa podkarpackiego występujący w kategoriach: soliści i zespoły. Na scenie usłyszeliśmy wykonawców śpiewających piosenki w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Uczestnicy konkursu zaprezentowali bardzo wysoki poziom zarówno pod względem umiejętności językowych, jak i wokalnych.

           Po merytorycznych obradach jury w składzie nauczycieli języków obcych i artystów muzyków, które oceniało walory głosowe, sposób prezentacji utworu, poprawność językową oraz ogólny wyraz artystyczny, przyznało wyróżnienie Katarzynie Długosz uczennicy klasy 2c z Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 2 w Leżajsku, za wykonanie utworu Elle King – „Ex's & Oh's”.

Naszej młodej solistce Katarzynie dziękuję za wspaniały artystyczny występ, piękny wokal oraz gratuluję i życzę wielu sukcesów. 

opiekun: B. Grzywacz - Domagała


Zobacz film

Kanał YouTube

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1135927
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
319
868
6754
1124030
18411
25134
1135927

Twój adres IP: 54.226.179.247
Server Time: 2018-01-22 11:46:27